Playmate Klaudia Skogmo

Nadszedł czas, aby trochę uzupełnić zaległości na blogu. Obiecuję więcej wpisów umieszczać, być może jakieś życie się tutaj pojawi ;)

Tym razem długo oczekiwana przeze mnie publikacja w magazynie Playboy :) Sesja Playmate z rozkładówką (centerfold) w sierpniowym (08/2017) numerze Playboya. 

Na zdjęcia wybraliśmy się do Norwegii, podczas wspólnego urlopu z żoną. Znaleźliśmy piękną modelkę, Klaudię, która zgodziła się zapozować dla Playboya. Do Norwegii jechaliśmy z wieloma pomysłami, wizjami, ale bez większego przygotowania "taktycznego" - nie mieliśmy określonej miejscówki, nie wiedzieliśmy jakie będą warunki oświetleniowe itd.. Z tego względu zabrałem masę sprzętu, lampy, blendy, kilka modyfikatorów światła, generator. Koniec końców, okazało się, że tylko blenda była w użyciu :) 

Udało się trafić na wspaniałą pogodę, ciągle było po 25 st. i piękne słońce. Zdjęcia robiliśmy w typowym norweskim domku letniskowym, który udało się Klaudii zogranizować kilka dni wcześniej. Po całym dniu zdjęciowym czuliśmy pewien niedosyt... więc dwa dni później wybraliśmy się do małej zatoczki w pobliżu miejscowości w której się zatrzymaliśmy. Tam, na tle "wiat" dla łodzi, w typowym dla krajów skandynawskich, czerwonym kolorze, zrobiliśmy jeszcze 4 godzinną mini-sesję :) Efektem tego dodatkowego dnia była, między innymi, rozkładówka. 

Poniżej, znajdują się zdjęcia opublikowane w magazynie oraz dodałem kilka sztuk, które nie poszły do publikacji. 

Miłego oglądania.

Playmate/modelka: Klaudia Skogmo

Makijaż i fryzura: Alicja Bojakowska

fot. Tomasz Bojakowski

Sesja opublikowana w magazynie Playboy Polska 08/2017

Playmate Klaudia Skogmo - Playboy Polska sierpień 2017 - str. 60-61

Playmate Klaudia Skogmo - Playboy Polska sierpień 2017 - str. 62-63

Playmate Klaudia Skogmo - Playboy Polska sierpień 2017 - str. 64

Playmate Klaudia Skogmo - Playboy Polska sierpień 2017 - rozkładówka

Playmate Klaudia Skogmo - Playboy Polska sierpień 2017 - str. 68

Tagi: Playboy, Playmate, sesja, plener, Publikacja, Akt, Edytorial


Dodaj komentarz
Dozwolone tagi: <b><i><br>Dodaj nowy komentarz: