Playmate Heidi Romanova

Po dłuższej przerwie powróciłem do publikowania dla magazynu Playboy. Niestety nasza krajowa edycja została zamknięta w grudniu 2019 roku. Chwilkę zajęło mi nawiązanie kontaktów z zagranicznymi wydaniami. Na szczęście udało się taki kontakt nawiązać i jako pierwsza ukazała się sesja w wydaniu Czeskim. Kolejne w drodze :)

Także, także - oto pierwsza, po dłuższym czasie publikacja, w sierpniowym wydaniu Czeskiego Playboya. Od razu z okładką! Zdjęcia ukazały się w numerze 08/2020.

A na zdjęciach... przepiękna Heidi Romanova. Sesję ta powstała trochę przypadkowo. Akurat wybierałem się w moje ulubione rejony, na krótki tygodniowy wypad. Wylądowałem więc w Szwecji, a konkretnie w okolicach Malmo. Mając już zaplanowany krótki wypad w tamte strony pomyślałem - czemu by nie zrobić jakiejś sesji do portfolio ? Po krótkim przeglądzie portali a'la nasz MaxModels (konkretnie to ModelMayhem), znalazłem Heidi. Udało się nawiązać kontakt i umówiliśmy się na zdjęcia.

Do ostatniej chwili nie wiadomo było, czy całość wypali - niestety pogoda codziennie w prognozie wyglądała inaczej. Na szczęście tego dnia słoneczko postanowiło ładnie zaświecić.

Miejsce na zdjęcia miałem już od dawna upatrzone. W miejscowości Skanor byliśmy razem z żoną już kilka razy. Domki plażowe, które tam się znajdują urzekły nas już za pierwszym razem. Po szybkim rekonesansie ustaliliśmy, w którym rejonie będziemy robić zdjęcia (tych domków jest tam duuuuużo). I tak "na spontanie" zrobiliśmy zdjęcia z Heidi. W planie było jeszcze troszkę zdjęć leżących w wodzie oraz na ładnym drewnianym mostku nad kanałem, niestety na koniec sesji słońce jednak postanowiło się schować za chrumki ;)

Tak czy owak gdy na szybko, jeszcze w aparacie, przejrzeliśmy zdjęcia - było po prostu "WOW" i decyzja, że jednak nie ląduje to w portfolio, a próbujemy wysłać do publikacji. Pierwotnie polska redakcja Playboya była zainteresowana sesją, niestety w międzyczasie doszło do jej zamknięcia. Siłą rzeczy zaczęliśmy próbować z zagranicznymi wydaniami. I tak udało się nawiązać kontakt z naszymi sąsiadami w czeskim wydaniu Playboya :) Ba - od razu okładka się trafiła.

Poniżej zdjęcia z magazynu.

Heidi Romanova - Cover for Playboy Czech 08/2020

Heidi Romanova - page 67 Playboy Czech 08/2020

Heidi Romanova - page 68 Playboy Czech 08/2020

Heidi Romanova - page 69 Playboy Czech 08/2020

Heidi Romanova - page 70 Playboy Czech 08/2020

Heidi Romanova - Playboy Czech 08/2020

Heidi Romanova - Playboy Czech 08/2020

Heidi Romanova - Centerfold for Playboy Czech 08/2020

Heidi Romanova - Cover for Playboy Czech 08/2020

Tagi: sesja, Akt, Publikacja, Playboy, Playmate, Heidi Romanova, plener

Komentarze (682)


Dodaj komentarz
Dozwolone tagi: <b><i><br>Dodaj nowy komentarz: